PRIHLÁSIŤ

Motto:

Magistraliter pharma – individuálne potreby, individuálne riešenie

Magistraliter príprava liečiv je významnou súčasťou lekárenskej starostlivosti. Jej nenahraditeľnosť spočíva predovšetkým v príprave liekov pre pacientov so špecifickými zdravotnými problémami alebo pre tie skupiny pacientov, kde registrované lieky nemôžu zaistiť požadovanú silu lieku alebo nie sú na trhu dostupné (napr. pre detských pacientov, seniorov ...).

Individuálnu prípravu liečiv pre Vás zaisťuje magistraliter pharma, Lekáreň Pilula, Tomášikova 10/H, 821 03 Bratislava - Ružinov.

Naše produkty a služby sú určené výhradne pre lekárne a odborné zdravotnícke zariadenia.

 


 

Čo ponúkame?

Kvalitu - odbornosť - profesionálne služby - komplexný servis

Ak je pre Vás príprava IPL príliš časovo a ekonomicky náročná, sme schopní na základe Vašich požiadaviek, v rámci individuálnej prípravy liečiv, pripraviť nielen položky základného sortimentu IPL z nášho e-shopu, ale aj lieky "špeciality" podľa Vami dodaných receptúr zo surovín schválených a dostupných na slovenskom trhu.

Objednávky IPL je možné zadávať prostredníctvom e-shopu, telefonicky alebo elektronickou formou.

Každú objednávku IPL riešime individuálne a rovnako tak pristupujeme aj k Vašim požiadavkám. V prípade neštandardných objednávok (produktov, ktoré nie sú súčasťou základného sortimentu) pre Vás hľadáme dostupné možnosti a riešenia, termíny dodania s Vami dohodneme v nadväznosti na dostupnosť surovín, náročnosť prípravy a ďalšie požiadavky súvisiace s ich výrobou (skúšky totožnosti ...).

Vybrané produkty IPL sú skladom, ihneď k okamžitému dodaniu.

Tovar dodávame prostredníctvom overených zmluvných dopravcov liečiv.